HAKKIMIZDA

GKE, eski adıyla BGM, 1998 yılında müşterilerinin enerji sektöründeki sofistike teknoloji gerektiren ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş mühendislik ve otomasyon çözümleri sunmak amacıyla Türkiye’de kurulmuştur.

GKE, on yıllık bir süreç içerisinde gaz ve kömür yakıtlı elektrik santrallerinde uzmanlaşarak sektördeki en güvenilir EPC çözüm ortaklardan biri haline gelmiştir.

Bugün, enerji üretimi ve gaz sıkıştırma teknolojileri konusundaki engin tecrübesi ve derin bilgi birikimi ile GKE; Enerji ile Petrol ve Gaz endüstrilerine hizmet etmekte ve müşterilerine rekabetçi, zamanında, yüksek kaliteli, kapsamlı ve uyumlu mühendislik ve inşaat hizmetleri sunmaktadır. GKE, tek “sorumluluk” kaynağı yaklaşımıyla müşterilerinin projelerini hayata geçirme süreçlerinde kaynaklarını etkin bir şekilde kullanmalarına olanak sağlamaktadır.

Bugünün enerji piyasasının mevcut durumu ile sektörün beklentileri ve tahminler; mevcut enerji tedariği yapısının değişeceğini öngörmektedir. Bu nedenle GKE müşterilerine sunduğu anahtar teslimi ve özeleştirilmiş hizmetlerini; fosil yakıtlı merkezi üretim ile hem fosil yakıtların hem de yenilenebilir kaynakların kullanıldığı dağıtık üretimi de kapsayacak şekilde genişletmektedir.

TOP
tr_TRTurkish
en_GBEnglish tr_TRTurkish